Honor rolls

North Penn Liberty

HIGH HONOR ROLL

GRADE 7 — Ian Beck, Kyle Davis, Cameron Fabian, Zoey Knipe, Trinity Kolb, Emily Kreger, Stettson McGovern, Hayley Ridge, Noah Shedden, Hunter Thompson, McKayla Valentine, Kurtis Wetzel.

GRADE 8 — Olivia Allen, Meghan Collister, Alexis Crowe, Blaze Deitrick, Brooklyn Deitrick, Hannah Grinnell, Jenna Harris, Coleman Jelliff, Colton Litzelman, Zoie McDermott, Kierstin Mitstifer, Shaelynn Mosher, Katherine Nealen, Taylor Nelson, Lydia Paulhamus, Eva Rice, Koleton Roupp, Bridgette Russell, Noah Spencer, Breanna Sponenberg, Ashley Stille, Ryann Upham, Rhyen Wilson.

GRADE 9 — Jacob Bergstrom, Courtney Bower, Emily Clark, Dalton Graham, Emma Harris, Elsie Kelly, Dutch Litzelman, Mackenzie Moore, Camryn Moyer, Anna Paulhamus, Jasmyn Route, Brooke Russell, Alexandra Schmouder, Samuel Shedden, Lijah Sheddy, Brittany Sponenberg, Deja Rose Weaver.

GRADE 10 — Shelby Alexander, Abbie Bergstom, Trinity Bogaczyk, Brandyn Choplosky, Isabella Clark, Katrina Davis, Sky DeBockler, Savannah Doney, Kelly Egrie, Katelyn Feaster, Kiley Goetz, Riyanne Hutcheson, Mikah Kolb, Quinn Landon, Sierra Marriner, Martin Ostopowitz, Ethan Ridge, Mikayla Rossell, Klayton Roupp, Emma Williams, Dylan Williamson, Briauna Wiilson, Jodi Young.

GRADE 11 — Luke Aldinger, Sarah Alexander, Cooper Baumgartner, McKenzie Bogaczyk, Lathan Dunn, Brie Edler, Zachary Fetzer, Abby Heatley, Mamie Kyle, Kaitlyn Mitstifer, MacKenzie Nealen, Jonathan Nelson, Alyssa Remley, Zachary Roupp, Taya Route-Machmer, Colin Schmouder, Lauren Snyder, Kassidy Stanley, Sarah Stille, Nathan Turner, Riley Walker, Issac Weaver, Abby Williams, Kaylei Woodward.

GRADE 12 — Kassidy Feissler, Gabrielle Austin, Garrett Bickhart, Tyler Boyer, Jayna Brodnicki, MacKenzie Clark, Deven Cohick, Kassidy Fessler, Taylor Focht, Marissa Harer, Trevor Jackson, Mackenzie Kowalski, Dylan Lovett, Randall Martin, Abigail Miller, Tyler Repard, Brody Route, Drake Schmouder, Michaela Schmouder, Rachael Stille, Emily Strange, Morgan Weber, Kaitlyn Wetzel.

Williamsport Area

Middle School

DISTINGUISHED HONOR ROLL

GRADE 7 — Thomas Aversa, Johanna Baker, Owen Berry, Matison Cramer, Allora Davies, Kyla Dyson, Ty Estes, Dallas Griess, Makayla Hamm, Tevita Kalamafoni, Countess Lingard, Charles Lundy, Elizabeth Lundy, Adelyn McDermott, Dianna McLean, Madison Oldt, Abheet Sarker, Madeline Shaffer, Isabel Vonstein, Adriana Williams.

GRADE 8 — Genesis Andrews, Jayla Bartholomew, Skylar Blaker, Lenora Ciabattari, Amon Coleman-Graham, Alana Davis, Hailey DeBrody, Margaret Fausnaught, Tyler Fausnaught, Whitney Felix, Cecilia Fink, Michael Fisher, Isabelle Griswold, Sage Koch, Hannah Myers, Zoey Myers, Kathryn Penman, Natalie Powley, Dillan Read, Grace Reagan, Lauren Sauers, Nolan Sauers, Maya Trump.

HIGH HONOR ROLL

GRADE 7 — Connor Adkins, Caitlin Bacon, Cheyenne Bailey, Jade Bailey, Jeffrey Beagle, Sarina Beiter, Nicole Belton, Riley Bennett, Emily Bogle, Braden Bower, Chase Bower, Riley Bower, Gavin Bowers, Isabel Boyles, Brent Bozochovic, Devin Bradley, Samuel Brennan, Heather Bucklen, Avery Campbell, Emma Campbell, Elizabeth Carter, Analah Coach, Carter Dawson, Matayah Deitrick, Chelsea Divel, Bilal Elfayoumi, Mason Erb, Hailey Fausnaught, Mairead Ferry, Blake Forker, Ethan Freynik, Justin Fulmer, Nickolas Gates, Matthew Gerrity, Erika Haag, Amber Hakes, Katlyn Harrison, Kailee Helmrich, Kendall Hennigan, Olivia Holmes, Jalen Hymon, Marlowe Jacques, Kendall Kelley, Emelia Kiessling, Jesse Kight, Ella Lamey, Kanina Lattie, Garrett Laver, Ella Linhardt, Brock Mayer, Magaly Mitstifer, Matthew Mitstifer, Francesco Morrone, Roman Morrone, Amanda Palmer, Benjamin Pennings, Kenna Peters, Emmanuel Pombor, Cana Riley, Hunter Robbins, Sebastian Robinson, Quaseer Saunders, Marina Schappell, Kyle Shuler, Megan Snyder, Dade Splain, Keegan Vanderlin, Malachi Watson, Madison Waugh, Abigail Weaver, Santino White.

GRADE 8 — Jayda Beagle, Nicholas Beiter, Brianna Brennan, Natalya Callaghan, Rebecca Carson, Catherine Chandler, Alyssa Chestnut, Maya Clary, Michael Collyer, Colby Cormier, Zola Daverio, Robert DiBernardo, Emma Dickey, Joseph Dickey, Sara Eiswert, Emily Esposito, Olivia Fessler, Dustin Fink, Derek Gehr, Logan Hakes, Riley Harris, Brook Hockenberry, Alauna Jackson, Saniyah James, Siosiana Kalamafoni, Hailey Kinley, Jaiden Kinley, Jackson Mayer, Terrell Minor, Abbyegayel Newcomer, Douglas Nicholas, Savanna Noviello, Chase Nye, Da’Jay O’Connell, Oam Patel, Wyatt Poorman, Whysper Redka Drum, Iscah Rintelman, Brady Slick, Jacqueline Snyder, Allen Taylor, Ryan Tilburg, Tyler Turner, Imir Webb, Nicholas Zerbe.

HONOR ROLL

GRADE 7 — Evan Adams, Kaitlyn Allen, A’Niyah Andrews-Handy, James Barler, Larissa Beatty, Ava Boor, Nathaniel Boyles, Benjamin Carter, Charles Chaplan, Aliyah Clemens, Ryan Clokey, Cadence Copson, Tyler Cortright, Prynn Coup, Brooke Danneker, Zion Davis, Adelia Engel, Kyendra Frantz, Keith Freeman, Elijah Frierson, Azalea Frisch, Destiny Gilbert, Garrett Gleckl, Amaia Graham, Madalyn Gross, Savannah Grove, Raymond Hartman, Zoey Hassinger, Braisha Hawkins, Aranessa Helton, Gideon Hopton, Connor Hunsberger, Kaitlyn Hurne, Madalynn Huther, Sarai Jean-Louis, Gavin Johnson, Leah Kelly, Jordan Kiessling, Julia Koch, Matthew Lavallee Harris, Rachel Lee, Sophie Lester, Ashlee Llewellyn, Brynne Loudenslager, Nelson Macdonald, Teagan Marty, Jason Meixel, Anthony Mileto, Jasonmichael Miller, Madison Moore, Saminah Muhammadali, Christian Mumford, Atreyu Murray, Mallory Pardoe, Cole Patterson, Serenity Paul, Paige Porter, Kianna Potope, Alessaundra Ricci, Warren Robinson, Joshua Rohrer, Riley Shipman, Lillian Silvis, Cameron Sims, Dawson Stahl, Jeffrey Streit, Xavier Taylor, Katherine Turner, Dulce Vazquez Martinez, Layla Waldman, Lorelei Weaver, Isabella Webb, Lajear Whaley, Kaley Wood, Maurice Woodton, Ethan Young.

GRADE 8 — Gianna Backner, Alyah Barton, Jack Beattie, Brian Biddinger, Summer Bishop, Darius Brooks-Alston, Alexander Brosan, Isabelle Brumbaugh, Martin Bryant, Halle Clark, Brigen Cohick, Tionna Collier, Angelis Cordero, Lillian Duffy, Avery Eiswerth, Patrick Eiswerth, Treyvon Eiswerth, Anthony Feaster, Russell Francisco, Gavin Furey, Lilly Galetti, Patrick Gerrity, Isabella Gillespie, Maxwell Goode, Enya Green-Pratt, Kalei Guthrie, Mark Halterman, Ayden Harris, Charlee Harris, Meaghan Hartman, Matthew Heaton, Azelyn Hein, Kameron Hensler, Niyeem Hill, Zackary Hoffman, Emily Horn, Natalya Jackson, Sean Jensen, Mia Jones, Clarissa Lanfrey, Kylee Lippert, Samuel Litz, Noah Lovecchio, Jaleel Malloy, Che’Mar Martin, Kristofer McCabe, Riley McDermott, Gage Metzger, Lydia Missigman, Gracie Montoya, Breona Morrill, Trevor Morrison, Jordan Morse, Jacob Nguyen, Lexia Nichols, Logan Nieto, Dakota Page, Devon Parker, Ryan Patrick, Robert Poritsky, Alexa Radulski, Kyader Reaves, Jessica Robinson, Jordan Saiers, Emily Savits, Katelyn Scharler, Makaylin Sluzalis, Kirsten Smith, Tura Snook, Austin Stugart, Abigail Taylor, Matthew Tebbs, Myla Thomas, Lindsey True, Gavin Turner, Ariana Welch, Autumn Wert, Mackenzie Wesley, Moses Williams, Nevaeh Williams, Kawan Wilson, Sloan WoodHall.

Williamsport Area

High School

DISTINGUISHED HONOR ROLL

GRADE 9 — Matthew Beard, Emily Marie Butler, Rosemary E. Flock, Makayla Breanna Frazier, Riana Elizabeth Gair, Abbey E. Gross, Kathrine Ansley-Paige, Hannah M. Haussmann, Sydney L. Hawk, Joshua Anthony Kiessling, Madison O. Livermore, Anthony M. Lorson, Kaitlyn M. Miller, Alyssa Mackenzie O’Neal, Kylie G. Segraves, Zoe R. Wagner, Rose M. Wascher.

GRADE 10 –Desiree D. Aversa, John R. Confair, Kayleigh M. Early, John R. Eichenlaub, Liam J. Ferry, Alexis Lee Griess, Samuel Caldwell Hillman, Addison Julia Lazar, Teaghan M. Leonard, Derek M. Lewis, Keefe A. Raby, Benjamin R. Reid, Simon G. Wallace, Megan E. Wein, Rion M. Withers.

GRADE 11 — Luther N. Aungst, Angelina M. Balestino, Preston Clay Ballowe, Lauren M. Earley, Noah Matthew Eck, Emily J. Fisher, Mackenzie G. Fisher, Amiya Harris, Caleb Brian Hunter, Francesca M. Patetta, Jocelyn M. Price, Tess Elizabeth Pricher, Anna Baughn Stewart, Katelyn A. Troutman, Hanah A. Walters, Autumn Breanne Williams.

GRADE 12 — Riley N. Aungst, Alexis Nicole Baker, Caleb M. Beard, Krista Marie Brady, Samia M. Campbell, Alisha H. Chen, Alyson D. Corey, Jesse James Cornell, Katie J. DeSanto, Jordan Hope Englert, Emily Kathleen Fessler, Arianna Rose Figured, Ethan Robert Fisher, Alyssa M. Geary, Jordyn L. Gehr, Rebecca Christine Hawk, Jada Lynn Heaps, Kara A. Hershey, Terrance Christopher Hillman, Skylar Alan Hoover, Aaron James Howey, Abigail Brooke Laver, Allison M. McClain, Morgan E. Miller, Patrick M. Newman, Ryan James Niklaus, Xyla B. Payne, Constance Jean Plankenhorn, Austin Steven Polcyn, Mitchell L. Poorman, Alexandra C. Sheppard, Tavor Wadsworth, Logan B. Wagner, Benjamin J. Weaver, Marian Rose Weaver, Emma Win.

HIGH HONOR ROLL

GRADE 9 — Logan Conner Aboud, Mackenzie Elizabeth Benner, Ashlyn W. Bird, Gabrielle Kay Bower, Madison Rene Bowers, Samantha C. Dgien, Patrick R. Erikson, Emily E. Hammond, Julie R. Harvey, Caitlyn Rae Hauser, Caleb John Kavcic, Abigail C. Kline, Cole A. Kolmel, Alexandra Myah Lake, Deirdre R. LeBlanc, Olivia Lauren Lingard, Samiyah A. Little, Kalindi B. Maggs, Samuel C. Mahler, Drake K. Mankey, Shawna Louise Markle, Christina L. McMahon, Ella V. Meckley, Angelina M. Morrone, Mason J. Nevill, Jesse D. Polys, Benjamin M. Reeder, Erin Michele Reilly, Ariana R. Rice, Nicholas J. Snyder, Justin L. Stachowski, Nikolas Michael Talini, Amani L. Tran, Carlee R. Weber, Ethan L. Williamson, Katelyn L. Wilson.

GRADE 10 — Ty A. Baker, Katira A. Barbee, Joshua M. Bonislawski, Sydney A. Bruno, Sean Alexander Bush, Najah Anne Coon, Alan L. Cortright, Laura E. Coup, Sydney N. Dieffenbach, Shardonnia Drummond, Nathan K. Fitzsimmons, Anika Ngoc Huynh, Brock Jordan, Nina E. Kemmerer, Madison Fith Marchese, Kira R. Matos, Kathryn A. Meale, Sarah E. Niklaus, Rachel C. Pardee, Damien I. Reese, Tad A. Rentzel, Mackenzye Nycole Riles, Lynna M. Robertson, Sylvia Alanis Robinson, Grace B. Savage, Francesca Isabella Urbina, Madison Elizabeth Walz, Megan E. Wike, Ian M. Wimer, Kira M. Winter.

GRADE 11 –Wyatt J. Aldenderfer, Salena N. Bower, Abigail Sage Caccia, Madison Victoria Carter, Skyler Elizabeth Colarusso, Holly A. Deuel, Sharon R. Engel, Samuel R. Faulkner, Lysia Jacqueline Gehris, Tanner W. Hostrander, Juliet C. Jacques, Amanda E. Jones, Jordan H. Kelley, Morgan Brigh Marty, Gino A. Mondell, Malachi Pars, Sara L. Plankenhorn, Anne Hammond Rosenow, Nina L. Schappell, Melinda R. Shipman, Paul F. Stachowski, Troy M. Steppe, Morrisa J. Taylor, AmayaRai Tupper, Emily Morgan Walter, Eric H. Weber-Waldron, Emalee Wein, Madison A. Williamson.

GRADE 12 — Elayna J. Ask, Ana Alexandra Avram, Hailey A. Beck, Aliyah Nicole Bendas, Kyle D. Betz, Mark Joseph Carter, Chase M. Chilson, Trent R. Clements, Joseph P. Dinsmore, Danielle N. Gannon, Michael L. Gardner, Robert James Glosser, Chanler Louise Gribbin, Jayde M. Hinds, Kaylee M. Hornberger, Sydney Elizabeth Keller, Benjamin H. Kelley, Nathan A. Kolmel, Benjamin C. Larka, Sarah L. Litz, Jemia E. Lockley, Louise C. Lovecchio, Christine Louise McFadden, Shane Garrett McNealy, Patrick M. Meale, Kyle E. Miller, Audrey Angelica Mitstifer, Jacob A. Montgomery, Katie L. Moon, Veronica M. Moon, Rayne E. Murray, Cierra Irene Nelson, Nicholas I. Noviello, Zachery T. Persun, Alexis M. Roupp, Abigail M. Roush, Alaina Corinne Shableski, Tyler J. Snook, Amanda Christine Southard, Donovan A. Stahl, Bradley J. Tagge, Patrick Allen Weaver, Danielle Renee Wesneski, Jasmyn N. Yoder.

HONOR ROLL

GRADE 9 — Curtiss Joshua Adkins, Arrington Nairobi Auchter, Myles E. Barbour, Laura Makayla Bentley, Abigail E. Berthold, Aaron M. Bower, Benton E. Conner, Charlotte G. DeBloois, Hayley L. Dewitt, Paige L. Diabelko, Lily S. Douglass, Janelle T. Earley, Wesley J. Engel, Sophia G. Erb, Dakota Eroh, Rayna Marie Fern, Kaylee A. Fike, Savannah E. Fredericks, Aaryka Dmae Goodwell, Solomon A. Grant, Dominique Linn Harris, Avery B. Hoffman, Michael D. Kinley, Matthew Jacob Kuna, Michelle-Ann Lavallee Harris, Grace Emily Lawton, Tianna Lewis, Ty’mir Omar Martin, Rachel Ann Martinez, Zyonna D. Massey, Kaydie E. Miller, Cheyenne S. Murray, Kierstin R. Nagy, Jadyn M. Northrup, Conner B. Nyman, Emma Laraine Ott, Emily N. Pardee, Alyssa A. Ranich, Morgan N. Reinsel, Adam G. Roush, Kathryn A. Schefsky, Emily R. Smith, Lydia A. Smith, Cody S. Spiegel, Gina Maria Staffieri-Nixon, Joshua J. Stank, Vanessa M. Streit, Devin L. Swartz, Nadir Antonio Taylor-Connelly, Brooklyn J. Thompson, Erick David Thompson, Sascia M. Weaver, Ian B. Welshans, Ethan D. Williams, Michael A. Woodward, Jason Lavarr Wooten, Jonathan Andrew Scott Zayas.

GRADE 10 — Regan F. Abernethy, Kylie Beck, Caleb M. Bilbay, Brian A. Bond, David Anthony Burkhart, Cameron Ronald Butler, Hannah Jade Caccia, Kyle M. Cipriani, Naomi L. Cole, Sharine Shawntey Coleman, Emily Elaine Deppen, Margaret R. Dickinson-Sherry, Michael C. Engel, Joseph P. Fagnano, Zakari K. Fontaine, Christopher S. Frey, Matthew L. Getgen, Andrea N. Griffin, Matthew T. Hammond, Matthew L. Harvey, Delaney E. Heller, Mollie N. Hepler, Damian Louis Hill, Yahsu’a Gadeeil Hill, Maya M. Holmes, Kara Ann Hurne, Anthony Alaray Armedo Hutchinson, Ty L. Jackson, Kamarr Tarif Johnson, Jason W. Kelley, Jennifer A. Kelley, Mieren K. Kendall, Weston R. Koser, Tucker R. Kreisher, Serena Dawn Lewis, Mackenzie L. Livermore, Jack Daniel Lovell, Alicia R. Meyer, Grace Marie Mikitko, Emma G. Mitsdarfer, Israel E. Noltee, Noelani C. O’Connell, Natalie Jadine Olivares, Treyson J. Potts, Samantha L. Reeder, Zola C. Riccardo, Laura Y. Rider, Bailey M. Riley, Isaac Ritter, Gianna R. Rizzo, Anthony Edward Robinson, Jordan Alyssa Robinson, Levi W. Roush, Ambriel MacKenzie Smith, Samuel L. Stillman, Elaina Stone, Julia M. Taylor, Abigail V. Thomas, Savannah M. Tillotson, Matthew T. Turner, Audrey G. Ulmer,  Adam T. Wagner, Jade B. Whaley, Finley M. Wright, Katrina Zaczkiewicz.

GRADE 11 –Mikayla E. Aldenderfer, Kyle M. Andrews, Nell V. Barbour, Evan V. Barone, Paige Larie Bashnick, Anadiyah N. Bennett, James L. Boone, Chase M. Bower, James Stuart Briel, Jessica J. Brooks, Olivia A. Budnovitch, John L. Carpenter, Jeanetta A. Cipriani, Ethan T. Clark, Bryan J. Crowell, McKenzie Ann DeShong, Cameron J. Dickey, Abigail J. Dockey, Jeweleen Marie Dunkleberger, Howard J. Engel, Tiarnan D. Ferry, Caden J. Fisher, Dylan M. Garner, Erin Julia Gottschall, Lourdes Samantha Guzman, Kyley J. Hamilton, Taylor A. Hamm, Dawson C. Harvey, Madison K. Hawk, Veronica F. Heim, Robert A. Hinkal, Brook M. Houser, Kamari Monet King, Patric Ernie Lewis King, Katelyn Elizabeth Rose Kinley, Michael Orion Wolf LeBlanc, Alexander D. Lehman, Mykenzie A. Levano, Alexandra Renae Linhardt, Anna A. Lovell, Cody Benton Miller, Isabella J. Nardi, Jonah A. Niklaus, Marshall John Nork, Lisa C. Ousley, Cameron C. Pardoe, Anna M. Parisi, Samuel A. Penman, Nickolas C. Phyfe, Nathan William Powley, Isaac J. Snyder, Jared M. Thompson, Enso Vy Tran, Austin M. Wulmer, Trevon Zamir Wagner, Nathan Allen Welch, Roland B. Wimer, Cherokee R. Wright, Lauren Zangara, Kevin Zheng, Annika M. Zielewicz.

GRADE 12 — Qayyim Ali, Jocelyn M. Anderson, Emma Paige Anthony, Warren M. Aungst, Ryan Andrew Bennett, Jack Eugene Bower, Tyler R. Boyles, Nathaniel Charles Casper Miller, Kathryn E. Cassidy, Lillian Marie Connelly, Benjamin Joseph Cramer, Samantha L. Crowell, Faith Ronja Culbreth, Brooklynn M. Dailey, Amber Lashawn Dunn, Cora Marie Eiswerth, Laura Elaine Good, Jonah Timothy Gusbar, William Richard Hafer, Madison V. Heller, Madisyn Taylor Heller, Benjamin Lewis Helminiak, Shelby L. Hilner, Jack T. Holmes, Tymir T. James, Jarrett A. Jones, William Whitman Knauth, Iman M. Lawson, Michael Anthony Lingard, Tyler J. Mankey, Jasmine Danae’ Martin, Hannah Lynn Merrill, Jonathan Tobias Miller, Connor Forrest Moser, Alliana Myers, Timothy Null, Emily Morgan Oberdorf, Nailah Qiarah Oliver, Debrah Elizabeth Paulus, Dennis A. Phillips, Madison E. Phillips, Lukas Stephen Radulski, Dawson Obrian Redman, Gabrielle Nicole Reynolds, Brenna Marie Norton Schneider, Serenity M. Schon, Connor T. Schramm, Stanley Ibn Scott, Dakota Michael Shaffer, Emily Elizabeth Snyder, Ariyana T. Stafford, Ross Matthias Stebbins, Jalil Requann Stokes, Michaela Erin Swope, John Paul Terry, Elliott Sean Walker, Lauren S. Walters, Miah Marie Waltz, Chase Riley Weber, Michael Joseph Weber, Metallic Joy Laurane Wells, Jade Danea Whitaker, Alexandria E. Williams, Dante A. Wright, Anna Elizabeth Zeigler, Laura Rose Zeigler.

Warrior Run High School

DISTINGUISHED HONOR ROLL

GRADE 9 — Tyler Barlet, Denver Beachel, Madelyn Blakeney, Matthew Cotner, Sarah Cotner, Riley Daubert, Vincent Emery, Jared Emmert, Zachariah Feerrar, Trinity Fisher, Meredith Gardner, Gabrielle Grace Hoffman, Keegan Jenkins, Elliott Kelchner, Abigail Lapp, Alyssa Melchionda, Tyler Miller, Tyler Pick, Makenzie Psarakis, Riley Ruch, Zachary Schaeffer, Cassandra Valiquette, Cadee Wood, Rachel Yohn, Rachael Zeager.

GRADE 10 — Sawyer Black, Lydia Boyer, Cassandra Eccleston, Jacob Frontz, Levi Kennel, Becca Kurtz, Jamie McCormack, Salvatore Pantano, Sarah Ranck, Grace Roux, Ethan Whitmoyer, Alonna Wright.

GRADE 11 — Gage Anzulavich, Gina Beyer, Emily Bouderman, Alexander Boyer, Audra Fisher, Jeremy Hanford, Rosaria James, Madison Majcher, Haley Miller, Olivia Sees, Abigail Staman, Eliana Wagner, Bryce Woland, Latricia Yocum, Megan Zimmerman.

GRADE 12 — Macoy Auman, Abby Bell, Madeline Beyer, Hunter Bohannon, Valerie Cerrone, Keturah Corderman, Lauren Eurich, Gabrielle Heiss, Troy Hennigan, Abigail Reed, Victoria Ross, Chloe Sees, Lanie Urbanski, Rylie Urbanski, Emily Webb, David Witmer.

HONOR ROLL

GRADE 9 — Kade Anzulavich, Braden Bomberger, Justis Brady, Constance Brown, Alyssa Buck, Samuel Crawford, Christopher Emery, Quentin Erdly, Kacey Eschbach, Garrick Grady, Jaxson Grove, Aleyah Hasko, Shaelyn Hugai, Noah Hunt, Kadie Carol Joe, Kay Johnson, Ahmahd Keyes, Akaia Larson, Kessandra Marin, Madelyn Masser, Darnein Moser, Marissa Pick, Kellor Schooley, McKailah Danielle Shuck, Madison Steckley, Sienne Tompkins, Madison Waltman, John Watkins, Lauren Watson, Jackson Welliver, Jian Hong Weng, Hayden Woland.

GRADE 10 –Avery Bieber, Katelyn Bieber, Brianna Bitler, Baileigh Brown, Cecilia Brown, Sophia Budd, Taylor Coup, Jessica Deeter, Alayna Hemphill, Kayleigh Hoover, Grace Hormell, Melinda Hunt, Ryan Keister, Brooke Lininger, Felicia Metzger, Destinee Michael, Rylie Mong, Trystain Oxenrider, Haley Parker, Michael Rafala, Emily Ritner, Alexandra Rogers, Mariah Rovenolt, Bayton Rowello, Alexandria Russell, Catherine Shull, Cassidy Thomas, Colton Walters, Wyatt Walters, Jessie Weng, Haydn Wilkins, Lex Yocum, Alyson Yoder.

GRADE 11 — Shaelyn Bergerstock, Kailey Betz, Garrett Bowers, Emma Burrows, Luke Burrows, Isaiah Derr, Hayden Divers, Wyatt Fisher, Randy Hays, Megan Herriman, Cassidy Hoffman, Matthew Hollenbach, Bryan Jeremith, Ty Kirkner, Kylan Kurtz, Ashley Long, Kaleigh McDougle, Owen McManus, Kade Meyer, Marianne Murray, Brandon Orwig, Lanessa Rager, Breanna Reynolds, Benjamin Shoemaker, Andrew Shultz, Lauren Stahl, Kolbe Welliver, Emily Wynn.

GRADE 12 — Brett Bieber, Tyler Leighow, Kelsie Marin, Axel Murillo, Matthew Prentiss, Rachel Ritner, Grace Roat, Dakota Rogers, Garrett Ruch, Kelsey Stahlnecker, Madison Welliver.

St. John Neumann

Regional Academy

HIGH HONOR ROLL

Ellie Androvette, John Brann, Gabrielle Campana, Cheyenne Danneker, Edward Danneker, MayLyn Eittinger, Angelo Ray Fernandez, Katherine Folmar, Brooke French, Kaycie Gerrity, Sarah Harbach, Marcus Helminiak, Natalie Kolczynski, Juliana Kriner, Rebecca Lippert, Emma Logue, Adali Matz, Ava Matz, Raena Matz, Brady McKimpson, Casey McKimpson, Jennifer Mertes, Cheyenne Mitchell, Lydia Nemeth, Hadyn Packer, Reid Parrish, Michelle Pierce, Sydney Pricher, Faith Reid, Josiah Reid, Lily Reid, Angela Reilly, Kendra Snyder, Anne Weller, James Weller.

HONOR ROLL

Megan Crosby, Andrew Fish, Richelle Floyd, Allison French, Jenna Gallew, Maria Helminiak, Jacob Henderson, Kirsten Hickey, Luke Kaiser, Bianca Lilley, Brianna Lisi, Gabrielle Lisi, Connery McFadden, Ryan McNamee, Autumn Mertes, David Montis, Noah Persun, ZuZu Shanaway, Morgan Young.

Walnut Street

Christian School

MERIT ROLL

GRADE 1 — Pierce Cebulka, Morgan Heaton, Dylan Shughart, Megan Suehr.

GRADE 2 — Landon Croak, Taylor Heaton, Adilyn Herlocher.

GRADE 3 — Aiden Brooks, Emily Brown, Olivia Henderson, Danielle Miller, Adrienne Zollitsch.

GRADE 4 — Austin Duck, Abigail Engel, Brodie Herr, Ryan Kennedy, Sawyer Knapp, Campbell Park, Anthony Seyler.

GRADE 5 — Dylan Terry.

GRADE 6 — Gracey Holter, Benjamin Smith, Clark Thomas.

GRADE 7 — Jacob Borowicz, Jaralyn Croak, Ashley Hamilton, Haley Mumma.

GRADE 8 — Mackenzie Conklin, Damaris Hall, Madison Packer, Willow Rosypal, Maverick Rutt, Eason Wagner, Evan Young.

GRADE 9 — Michael Baumann, Emily Duck, Holly Fishter, Sierra McIntosh, Vince Walk.

GRADE 10 — Alison Benna, Joshua Long, Montana Rutt, Amelia Smith.

GRADE 12 — Tanner Conklin.

HONOR ROLL

GRADE 1 — Myles Brooks, Malachi Dick, Colton Hayes, Aiden Heaton, Treadern Herlocher, Elliana Herr, Noland Holter, Liam Solarek, Abigail Sylvanio, Cameron Terry, Adam Thomas, Mattingly Yost.

GRADE 2 — Acer Rosypal.

GRADE 3 — Dominic Brooks, Sarah Hall, Shaeleigh Tomb, Brandon Yost.

GRADE 4 — Micah Borowicz, Hannah Heaton, Sophia Rinker, Bruce Thomas.

GRADE 5 — Colleen Miller, Oakton Rosypal.

GRADE 6 — Rachel Hall, Sydney Kennedy.

GRADE 7 — Zachary Beyer, Leah Campbell.

GRADE 8 — William Fishter, Alyson Zell.

GRADE 10 –Braden Borowicz, Kaela Howell, Sierra Weaver.

GRADE 11 — Kristen Mantek.

GRADE 12 —  Dylan Lundy, Sara Peters, Mitchell Smith.

COMMENTS